O mnie

O mnie

Witaj, jestem tu po to, aby zaopiekować się Twoją skórą, bo wszyscy doskonale wiemy, jak ważny jest piękny i zdrowy wygląd. Pasję do kosmetologii zaszczepiła we mnie babcia, która przez 52 lata prowadziła gabinet kosmetyczny. To Ona jako pierwsza pokazała mi tajniki tego zawodu, abym jako dorosła już pasjonatka mogła podjąć 3 letnie studia w Państwowej Medycznej Szkole Zawodowej w Opolu na kierunku Kosmetologia.

Studiując nie marnowałam czasu i w każdej wolnej chwili korzystałam z możliwości praktyki w gabinecie babci. Kiedy już z doskonałym wynikiem ukończyłam studia, postanowiłam kontynuować rodzinną tradycję, we własnym gabinecie. Spełniłam swoje marzenie, dzięki temu już dziś mogę Cię gościć w moim własnym gabinecie kosmetologicznym, w którym służyć Ci będę profesjonalną poradą, zapewnię bezpieczeństwo, higienę pracy i psychiczne odprężenie.

Holistyczne podejście do klienta pozwala mi zatroszczyć się nie tylko o skórę ale i cały organizm.

Po konsultacji wręczę Ci Twój Beauty Plan, w którym będą wyszczególnione wszystkie informacje,  dotyczące m.in prawidłowej pielęgnacji, diety i suplementacji, które przekazałam Ci na spotkaniu. Po wyjściu z gabinetu możesz nadal liczyć na moje wsparcie. Jeżeli nie jesteś w stanie spotkać się ze mną stacjonarnie, przeprowadzę konsultację Online, po wcześniejszym wysłaniu zdjęć stanu skóry. 

Pomogę Ci utrzymać skórę w jak najlepszej kondycji, tak aby nie zaburzyć jej fizjologicznej funkcji ochronnej jaką jest bariera hydrolipidowa. Po takim spotkaniu będę gotowa zrobić dla Ciebie spersonalizowany krem, serum lub maskę. 


Kosmetyki Dermaviduals dopasowują się do Ciebie, nie Ty do nich ! Zawierają składniki imitujące Twoją własną skórę. 
Są wolne od sztucznych emulgatorów, silikonów, olejów mineralnych, barwników i perfum. 
Personalizacja zabiegów i kosmetyków to moja pasja. 

"Bo skórę trzeba zrozumieć i wspierać jej naturalne procesy naprawcze"