Dlaczego kosmetyki spersonalizowane?

Jako kosmetolog- korneoterapeuta pragnący spełniać oczekiwania i marzenia moich klientów ( oraz moje własne) wybrałam kosmeceutyki dermaviduals®, które dopełniają moją dokładną i staranną pracę. Znając bardzo dobrze działanie produktów jestem w stanie wyprowadzić każdą skórę. Skupiam się przede wszystkim na działaniu długofalowym oraz przyczynowym, nie tylko objawowym. Tylko wtedy ja i moi klienci możemy cieszyć się piękną i zdrową skórą przez długi, długi czas. Dzięki licznym szkoleniom skupiających się na fizjologii, prawidłowym analizowaniu, wyciąganiu wniosków z konsultacji z klientem i tworzenia Beauty planów pomagam zrozumieć prawdziwe potrzeby skóry.

KIM JEST KORNEOTERAPEUTA ?

To certyfikowany specjalista w dziedzinie spersonalizowanej pielęgnacji. Ściśle przestrzega zasad korneoterapii, która jest metodologią pielęgnacji skóry. Podstawową zasadą jest naprawa i utrzymanie systemów ochronnych bariery skórnej.
Jak sama nazwa wskazuje, korneoterapia jest ściśle związana z korneobiologią, czyli procesami fizjologicznymi, biologicznymi i biochemicznymi zewnętrznej warstwy naskórka( warstwy rogowej).

CZYM JEST SPERSONALIZOWANY KREM?

To kosmetyk, który jest stworzony tylko i wyłącznie dla Ciebie. W zależności od tego, czego oczekujesz i w jakim stanie znajduje się obecnie Twoja skóra, możesz sprawić sobie krem, który
będzie odpowiadał na Twoje potrzeby tu i teraz.

Dzięki temu nie musisz już wybierać pomiędzy odpowiednim działaniem kremu na Twoją skórę, a odpowiadającą Ci konsystencją, albo między jednym kremem z danym składnikiem, a drugim kremem z inną substancją, na której Ci zależy. Wszystko może się znaleźć w jednym kremie, w takim stężeniu i o takiej sile działania, jaka zostanie ustalona przeze mnie podczas konsultacji.

SPERSONALIZOWANY MAKIJAŻ MINERALNY / LINIA DECO

To specjalistyczna linia kosmetyków dermaviduals® do makijażu. Produktem, który uwielbiają moje klientki jest krem koloryzujący dopasowany idealnie pod odcień skóry. Jak dobrze wiemy zimą i latem nasz koloryt się zmienia, dlatego stworzenie na miejscu podkładu o innym kolorze nie jest problemem. dermaviduals®deco zawiera szereg sypkich pudrów mineralnych, różu, pomadek i krem BB, które fizjologicznie pielęgnują skórę, jednocześnie łatwo i skutecznie kamuflując wszelkie niedoskonałości.

CZYM RÓŻNI SIĘ SPERSONALIZOWANY KREM OD DROGERYJNEGO?

1. Po pierwsze krem spersonalizowany jest „szyty na miarę” Twoich indywidualnych potrzeb. Jest to produkt unikalny, ponieważ nikt nie ma drugiej takiej samej skóry jak Ty, więc nikt nie będzie mieć drugiego takiego samego kremu jak Ty. Twoje potrzeby wyznaczają konkretny skład kremu.

2. Krem spersonalizowany jest kosmetykiem membranowym, czyli jest niezwykle zgodny z naturalną budową skóry. Stymuluje procesy fizjologiczne w skórze, odbudowuje barierę skórną, przywraca prawidłowe funkcjonowanie: niweluje uczucie ściągnięcia, podrażnienia, odwodnienia, łuszczenia się, zmniejsza stany zapalne, krosty, łojotok.

3.Większość substancji aktywnych są nanosomalne/liposomalne- czyli przenikanie ich jest większe niż w przypadku zwykłych składników o dużej masie cząsteczkowej.

4. Spersonalizowany krem bazuje na substancjach naturalnie występujących w skórze: trójglicerydach, skwalanie, ceramidach, NMF, peptydach.

5. Krem jest w 100% wegański.

6. Krem zamknięty jest w pojemniku z pompką, pod ciśnieniem, aby zapobiegać przedostawaniu się bakterii.

CZEGO NIE ZNAJDZIESZ W KREMIE SPERSONALIZOWANYM?

 1. emulgatorów
 2. parabenów i silikonów
 3. alergenów,
 4. związków konserwujących
 5. Amin
 6. perfum
 1. emulgatorów
 2. parabenów i silikonów
 3. alergenów,
 4. związków konserwujących
 5. Amin
 6. perfum

ZALETY SPERSONALIZOWANEGO MAKIJAŻU:

 • podkład jest idealnie kolorystycznie dopasowany do każdej karnacji/tonacji skóry
 • tworzy gładkie, miękkie wykończenie na skórze
 • ma znakomite właściwości absorpcyjne, dzięki czemu podkład doskonale
  się trzyma
 • ujednolica koloryt skóry i rozprasza światło
 • ukrywa drobne zmarszczki i niedoskonałości
 • absorbuje sebum i matuje
 • zatrzymuje wodę
 • ma działanie przeciwzapalne i antyoksydacyjne,
  poprawia elastyczność skóry
 • zawiera inhibitor tyrozynazy, hamuje produkcję melaniny

Jeżeli pragniesz prawidłowo zadbać o swoją cerę oraz poznać markę dermaviduals® zapraszam Cię na konsultację kosmetologiczną.