O MNIE

DOWIEDZ SIĘ WIECEJ O MNIE

O mnie

Witaj, jestem tu po to, aby zaopiekować się Twoją skórą, bo wszyscy doskonale wiemy, jak ważny jest piękny i zdrowy wygląd. Pasję do kosmetologii zaszczepiła we mnie babcia, która przez 52 lata prowadziła gabinet kosmetyczny. To Ona jako pierwsza pokazała mi tajniki tego zawodu, abym jako dorosła już pasjonatka mogła podjąć 3 letnie studia w Państwowej Medycznej Szkole Zawodowej w Opolu na kierunku Kosmetologia.

Studiując nie marnowałam czasu i w każdej wolnej chwili korzystałam z możliwości praktyki w gabinecie babci. Kiedy już z doskonałym wynikiem ukończyłam studia, postanowiłam kontynuować rodzinną tradycję, we własnym gabinecie. Spełniłam swoje marzenie, dzięki temu już dziś mogę Cię gościć w moim własnym gabinecie kosmetologicznym, w którym służyć Ci będę profesjonalną poradą, zapewnię bezpieczeństwo, higienę pracy i psychiczne odprężenie.

Oprócz prostych zabiegów upiększających, zniweluję wszelkie problemy skórne, niepożądane zmiany i zadbam o prawidłową ochronę Twojej skóry. Jako kosmetolog zajmuję się nie tylko kwestią pielęgnacji ciała, ale także kompleksowym doradztwem w zakresie zdrowego trybu życia oraz problemami i dolegliwościami związanymi z chorobami skóry.

Na podstawie przeprowadzonego z Tobą wywiadu będę w stanie powiązać procesy zachodzące w Twoim organizmie i postawić diagnozę. Możesz liczyć na moje profesjonalne porady poparte dużą wiedzą, również z zakresu: anatomii, fizykoterapii, dermatologii, chemii kosmetycznej, psychologii, higieny i dietetyki.

Natalia Rudnicka